2017 Kış Trendi: Bilekte Çorap Form Botlar

0
3.278 Okunma

2017 son bahar kış kreasyonunda yeni trend bizleri, bilekte çorap form botlarla karşılıyor. Yeni sezonda bilekte çorap form botlar çok moda kızlar. “Ayakkabı delisiyim ve yeni moda olan her şeyi yakından takip ederim” diyen bütün kızlar buraya! Yıllardır sürekli, aynı modellerin farklı renkleri baymamış mıydı sizce de…

Birçok mağazanın vitrininde ve internet satış sitelerinde, bu ürünlerin içine yapay ayak mankeni kullanmadıkları için oluşan görüntüden dolayı, piyasada çok rağbet görmeyen çorap form botlar bayanların gözünden kaçıyor. Oysa deneyen ve tercih eden bayanların gözdesi bu ayakkabılar, sizleri büyüleyecek güzellikte şık görüntüler ortaya koyuyor.

Benim botlarım neden böyle kusursuz ve zarif görünmüyor diye merak edenleri burada aydınlatalım; çünkü henüz ayağınızda görmediğiniz bu botlar sizleri çok şaşırtacak. Ayaklarınız bir numara daha küçük görünsün istemez misiniz? Evet dediğinizi duyar gibiyim… Çorap form botlar kadife görünümlü, süet, balıkçı kumaşı, örme kumaş ve polyester kumaş gibi birçok çeşidiyle karşımıza çıkıyor. Hem skinny jeanlerle, hem taytlarınızla kombinleyebileceğiniz çorap form botlar etek ve elbiselerinizle de şahane uyum sağlayacak.

Çorap Form Botlar

Çorap form bot modası, hem ince bilekli bayanlara hem de kalın bilekli bayanlar için süper bir tercih. Neden mi? Hemen açıklayayım.

Kalın bileklere sahip iri kemikli bayanlar için bu şahane ayakkabılar gerçekten iyi bir tercih çünkü bileklerinizi olduğundan daha ince ve zarif gösterecek bir ayakkabı modeli. Etek veya elbiselerinizin altına süper bir duruş sergileyecek bu ayakkabıları kaçırmayın derim. Kim daha zarif görünmek istemez ki?

Gelelim ince bilekli hanımlara; hayata 1-0 önde başlamış olan bu zarif bayanlar ne giyse yakışıyor. Bir stiletto da çok şık durabiliyor, babet te, fakat kış aylarında normal botların standartlara göre biraz daha geniş boğazlı üretildiklerinden dolayı bu zarif bayanların bileklerine biraz bol ve potlu bir görüntü yaratabiliyor bu nedenle tercihinizi çorap form botlardan yana kullanabilirsiniz.

Elastik yapısı ile bileklerinizi tam saracak olan bu botlar, potluğu ortadan kaldırdığı gibi aynı zamanda daha şık bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Dizüstü ve kusursuz görünümüyle çorap form çizme çeşitleri de vitrinlerin ve iddialı bayanların gözdesi artık. Çok dikkat çekmeyi sevmem, şık ve modern olsun günlük hayatta da kullanırım diyenlerin tercihi de bilekte çorap form botlar oluyor.

Sizlere güzel de bir de haberim var; biliyorsunuz ki bu ürünler piyasaya çıktıktan bir süre sonra fiyatları düşmeye başlıyor, şuan çorap form botlar bütçenizi çok sarsmayacak fiyatlara vitrinleri süslüyor. Reklam yapmayı sevmediğim için herhangi bir yönlendirme yapmayacağım kızlar. Diğer yazılarıma da göz gezdirmenizi tavsiye ederim.

Çorap Form Bot Modelleri

pinkolata

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here